Farmville 2 Yeşil Para Hilesi

farmville 2 farm para hilesi,farmville 2 cash hilesi,farmville 2 yeşil para hilesi,farm parası hilesi,farmville 2 yeşil para hilesi,farmville 2 para hılesı,farm parası hilesi,farmville 2 görev hileleri,2 farm parası nasıl kazanılır,farm hileleri,farmville 2 yeşil para kazanma hilesi,farmville 2 işçi hilesi


KODLAR

Kırmızı koltuk hilesi ;

İkili : e_resource_instagrow_pack_2 Beşli : e_resource_instagrow_pack_5 – 5′li

Hızlı büyüme hilesi ;

e_deco_animated_rockinghorse e_resource_instagrow_pack_25

Yem hilesi ;

e_deco_bbq_chair_adirondack (Kırmızı koltuk) e_resource_feed_bag_pack_25 – 25′li

Yeni kodlar eklenecektir.

FarmVille 2 Hileleri

Oyunumuzun hilelerini öncelikli olarak değişik şekillerde paylaşacağım. Yani alternatifli olarak paylaşacağım. Genel bir hile programımız yok. Öyle programı aç para gelsin misali değil. Milyonlarca kullanıcısı olan FarmVille 2 oyununun güvenliğini bu kadar basit yapacak değiller ya :) O yüzden madde madde değişik hileleri paylaşmaya çalışacağım.

Hızlı Hasat Yetiştirme Hilesi

Oyunumuzun en belirgin özelliği hasatlardır. Hasatlarınızı hızlı bir şekilde yetiştirerek hem hızlıca puan (exp) kasabilir hemde kolayca para elde edebilirsiniz. Aşağıda anlatımını vereceğim hızlı hasat yetiştirme hilesi ile oyunda sürekli liderliği zorlayabileceksiniz ! Hileyi videolu anlatım şeklinde vereceğim. Ve hilemiz için gerekli bir tanede program var. Bu program bir çok hile için gerekli olduğundan dolayı yazının en altına ekleyeceğim, oradan temin edebilirsiniz.

 

Hile için gerekli olan kodlar;

e_resource_instagrow_pack_2 – 2′li e_resource_instagrow_pack_5 – 5′li

Bu kodları aşağıdaki videoda olduğu gibi kullanarak FarmVille 2 hasat hilesini kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

FarmVille 2 Level (Seviye) Hilesi

Bu hilemiz oyunda kolaylıkla level alabilmek içindir. Hilenin videolu anlatımı mevcuttur. Videodan bakarak kolaylıkla uygulayabilirsiniz. FarmVille 2 oyununda kolaylıkla level atlamak istiyorsanız buyrun sizi videoya alalım;

FarmVille 2 Cash (Para) Hilesi

Bu hilemiz ise hepinizin merakla istediği hile. FarmVille 2 oyunumuz için cash para hilesi. Oyunda sınırları zorlamak istiyorsanız mutlaka bu hileyi deneyin ! Oyunumuzda sınırsız para elde etmek isteyecek kadar çılgın bir kullanıcı olabilirsiniz. Hileyi bile sabırla yaparsanız sınırsız para hilesi neden doğru olmasın ? Aşağıda anlatımını vereceğim cash hilesi sayesinde kendinize ciddi bir yer edinebileceksiniz.

Öncelikli olarak hemen aşağıda bulunan videoyu izleyelim, daha sonrasında ise videonun altında bulunan bilgiler ile devam edelim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir