Hıyanet Sarmalı Dizi Oyuncuları ve Konusu

Hıyanet Sarmalı dizisi 1. bölüm fragmanı, Hıyanet Sarmalı dizisi fragmanı, Hıyanet Sarmalı dizisi oyuncuları, Hıyanet Sarmalı dizisi oyuncuları fragmanı özeti, Hıyanet Sarmalı fragmanı

Anadolu’nun mertliğini üstünde taşıyan baba Hamza’nın, anneleri Şirin, ailenin en büyük çocuğu Ferhat, haşarı ve hayatının baharındaki Ayaz ve dünyalar şirini, cimcime Beyaz’ın yoksul ama bir arada oldukları mutlu yuvalarının işlendiğini açıklayan Kartal; “Fakat bu mutluluk uzun sürmeyecektir. O güzel ailenin yolu bir gün Binbaşı Kılıç’la kesişecek ve bambaşka bir dünyayı tadacaklardır. Kılıç, hırsları uğruna yaşayan, yükselmek için her şeyi yapabilecek bir subaydır. Bunun için gözünü karartmış, en sevdiklerini bile ateşe atmaktan çekinmemektedir. ve yükselmek uğrunda attığı o adımlardan biri, bir gün Günyol ailesinin üstüne basıp paramparça etmekten geçmektedir.”

Hıyanet Sarmalı dönmeye başlıyor. İçine hepimizi alarak. Biz hep durup seyrettik ama onlar bu sarmalı çözmeye geliyor. Ferhat, Ayaz ve Beyaz,yakında Samanyolu’nda!

One thought on “Hıyanet Sarmalı Dizi Oyuncuları ve Konusu

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir